Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

Szanowni Państwo! 


Przypominamy iż już w najbliższą niedzielę Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie będzie organizatorem XXVI Otwartych Mistrzostwach Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego. Jak co roku tak i teraz przygotowaliśmy uczestnikom wiele, wiele wyróżnień i nagród pieniężnych w różnych kategoriach wiekowych i nie tylko. Polecamy Państwu tegoroczne legendarne Otwarte Mistrzostwa Zelowa w Szachach! Start 3 kwietnia br,, zapisy oraz weryfikacja (zgodnie z wcześniejszymi zgłoszeniami internetowymi) odbędą się w  dniu zawodów w godzinach 8:00-9:30. Miejsce rozgrywanych mistrzostw: Dom Kultury w Zelowie (ul. Kościuszki 74). Honorowy Patronat nad tegoroczną edycją objęła Pani Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska. 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w zawodach zorganizowanych przez nasz klub! ;)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin