Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

To właśnie dziś w Zelowie gościmi najlepszych szachistów z całej Polski i zagranicy. W dzisiejszych zawodach udział bierze 12 szachistek i 101 szachistówz całej Polski oraz Ukrainy i Białorusi. Najmłodszymi uczestnikami w tegorocznej edycji są 5-latkowie, najstarszy uczestnik liczy 81 lat. W tej chwili trwa 6 runda. Z pewnością będziemy świadkami zaciętej rywalizacji o zwycięstwo do ostatniej rundy. Szczegółowa relacje zdjęć zostanie udostępniona w późniejszym czasie w zakładce "Zdjęcia XXVI edycji" Zapraszamy również na stronę internetową organizatora mistrzostw.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin