Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   Sekcja warcabowa działająca przy Miejsko-Gminnym Ludowym Klubie Sportowym w Zelowie 9 kwietnia br. w Drużbicach wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego Zrzeszenia LZS w Warcabach 64-polowych kobiet i mężczyzn.  Grano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W tegorocznych mistrzostwach gminę Zelów reprezentowało 13 uczestników. W kategoriach indywidualnych jak i Open najlepszą warcabistką powiatu bełchatowskiego po raz kolejny została Sylwia Trębacz która zdobyła 6,5 pkt, w kategorii OPEN - 12 miejsce dla Magdaleny Zawodzińskiej (12 miejsce, 3,5pkt). Wśród mężczyzn w kategorii OPEN III miejsce dla Józefa Brzozowskiego (5pkt), IV miejsce dla Szczepana Krajdy (4,5), VII miejsce - Zdzisław Walaszczyk (4,5pkt),  IX miejsce dla Andrzeja Sowały (4 pkt).

 

    W Kategorii kobiet rocznik 1999 i starsze na I miejscu ponownie - Sylwia Trębacz, na IV miejscu Magdalena Zawodzińska. Wśród chłopców rocznik 2000 i młodsi 12 miejsce dla Kacpra Pająka (2,5pkt), 14 m-ce dla Jakuba Sobonia (2,5 pkt), 15 m-ce dla Damiana Wrzesiaka (2 pkt). W kategorii mężczyzn rocznik 1999 i starsi  ostatnie wyniki przedstawiają się następująco: II dla Józefa Brzozowskiego, III dla Szczepana Krajdy, V - Zdzisława Walaszczyka, VI - Andrzeja Sowały, VIII - Bartosza Sowały, IX - Dawida Wrzesiaka, X - Dawida Knula, XIII - Bartosza Rybaka.  Relacja zdjęciowa w zakładce "Galeria zdjęcia" Zwycięzcom gratulujemy!

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna