Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   10 kwietnia br w kompleksie sportowym Solpark Kleszczów odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Piłce Siatkowej Mężczyzn, gdzie drużyna MG LKS Zelów zdobyła wicemistrzostwo powiatu. W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących gminy, które wywalczyły awans po wcześniejszych eliminacjach gminnych. Drużyna MG LKS Zelów w fazie grupowej zwyciężyła 2:1 obrońców tytułu z tamtego roku drużynę z gminy Bełchatów. W drugim meczu fazy grupowej MG LKS Zelów pokonał LKS "Omega" Kleszczów z wynikiem 2:0  co dało  bezpośrednie wejście do finału. W meczu finałowym zmierzyliśmy się z LZS "Siatkarz" Drużbice w którym po niezwykle trudnej walce uznaliśmy wyższość rywalowi przegrywając 0:2. Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Skład wicemistrzów powiatu: Marcin Dylewicz, Dariusz Pawłowski, Piotr Kopala, Paweł Burasiewicz, Adrian Kaczor, Marcin Dymiński, Rafał Krysiak, Łukasz Krysiak, Wiktor Martyniak, Bartłomiej Werner. Końcowa kolejność miejsc: I - LZS "Siatkarz" Drużbice, II - MG LKS Zelów, III - LKS "Astoria" Szczerców.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin