Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

      19 maja br. na obiekcie "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie gościliśmy najlepsze drużyny w Finałach Wojewódzkich Małej Piłkarskiej Kadry Czeka. Do tegorocznych finałów zakwalifikowało się 8 szkół. Powiat bełchatowski reprezentowały szkoły z LKS "Astoria" Szczerców i Szkoły Podstawowej nr 4 w Zelowie (gospodarz). Grano w dwóch grupach, dwie najlepsze drużyny rozegrały mecze półfinałowe a zwycięzcy tych meczy zagrali o I i III miejsca. Najlepsza z drużyn ze Szkoły Podstawowej w Opocznie będzie reprezentować województwo łódzkie w Finałach Ogólnopolskich Małej Piłkarskiej Kadry Czeka. Wśród gości zaproszonych którzy obserwowali zmagania najmłodszych zawodniczek była Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska i Przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łódzki Marek Mazur. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych spotkań.

 

 

Zapraszamy również na relację zdjęciową w zakładce "Zdjęcia"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin