Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

{jcomments off}

      Już za niespełna dwa miesiące najlepsi sportowy z województwa łódzkiego Zrzeszenia LZS wezmą udział w corocznych Ogólnopolskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. Tegoroczne igrzyska będą miały szczególny charakter ponieważ w roku bieżącym właśnie nasze Zrzeszenie będzie obchodzić 70-lecie założenia organizacji. Z tej okazji będzie to podwójne wydarzenie połączone z Centralnymi Igrzyskami LZS oraz Jubileuszem 70-lecia LZS. Honorowy Patronat nad tegorocznymi centralnymi obchodami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Zapraszamy na stronę internetową XIX Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych igrzyskalzs2016.pl

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin