Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

    http://lkszelow.pl/images/phocagallery/2016/Wicemistrzowie_woj_pn/thumbs/phoca_thumb_l_2016_20160731_134210.jpg

     To już po raz kolejny Zelów gościł najlepsze drużyny piłki nożnej mężczyzn z województwa łódzkiego drużyn niezrzeszonych. W wyniku rywalizacji reprezentacja miasta i gminy Zelów o włos otarła się o powtórzenie wspaniałego wyniku z przed dwóch lat. W tym że właśnie okresie reprezentacja Zelowa była wielokrotnym corocznym mistrzem wojewódzkim w tej że dyscyplinie. W tym roku tak naprawdę w meczu decydującym zabrakło tak niewiele... Po niezwykłej zaciętej walce z LKS OMEGA Kleszczów nasza reprezentacja ostatecznie musiała zadowolić się wicemistrzostowem w tym że turnieju. Podczas odbywającego się turnieju była prowadzona indywidualna kwalifikacja w której w kategorii na najlepszego strzelca wybrano Tomasza Lisieckiego (MG LKS Zelów), najlepszym bramkarzem został również zawodnik ze Zelowa Marcin Peflik, który nie wpuścił ani jednej bramki. (zdjęcia dostępne w zakładce "zdjęcia")

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin