Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   1 października br. na obiekcie sportowym w Wolborzu odbyły się XXI Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Miasto i gmina Zelów była reprezentowała przez pięćdziesiąt zawodniczek i zawodników reprezentowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 i 4 w Zelowie, ZSO i ZSP Zelów oraz Bieging Team Zelów. W kategorii wiekowej dziewcząt rocznik 2006 i młodsze na dystansie 600 metrów na 7 miejscu znalazła się Oliwia Czapla. Dziewczęta rocznik 2005 na dystansie 600 metrów w gronie najlepszych na 5 miejscu sklasyfikowana została Emilia Błoch. Chłopcy rocznik 2006 i młodsi na dystansie 800 metrów 4 - Michał Gawlik. rocznik 2004 na dystansie 1500 metrów 8 - Bartosz Adamczewski. Rocznik 2003 na dystansie 1500 metrów 7 Michał Migrała, rocznik 2002-2001 na dystansie 2000 metrów 2 Mateusz Pawlak, 1998-1997 dystans 4000 m 7 - Anglart Mateusz, 8 - Patryk Pietryszka. W klasyfikacji generalnej klubów nasza reprezentacja zajęła 5 miejsce, klasyfikacja generalna gmin: 4 - gmina Zelów, klasyfikacja powiatów - powiat bełchatowski został sklasyfikowany na 3 miejscu.

 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin