Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

  

     10 grudnia 2016 roku w siedzibie Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Łodzi odbyło się Podsumowanie Roku Sportowego za 2016 rok województwa łódzkiego. W wyniku całorocznej rywalizacji sportowej gmina Zelów oraz powiat bełchatowski wypadł doskonale. W kategorii powiatów powiat bełchatowski w punktacji generalnej zwyciężył rywalizacje. W klasyfikacji gmin miasto i gmina Zelów zwyciężyła w swojej kategorii, II miejsce dla Kleszczowa, VI z kolei dla gminy Bełchatów. W klasyfikacji klubów I miejsce dla MG LKS Zelów, III - dla LKS "Omega" Kleszczów. W rywalizacji szkół zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 w Zelowie, VI miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie, VIII miejsce dla Szkoły Podstawowej w Wadlewie. W klasyfikacji szkół gimnazjalnych I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Kleszczowie, III miejsce dla Zespołu Szkół Ogólnokształcącego w Zelowie, VIIII miejsce dla gimnazjum w Kurnosie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych II miejsce dla Kleszczowa, III dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie i V dla Zespołu Szkół Ogólnokształcącego w Zelowie. Podsumowując całoroczne zmagania rok 2016 był pełen sukcesów sportowych.

Relacja zdjęciowa podczas wojewódzkiego plebiscytu

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin