Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   Drogie warcabistki i warcabiści z miasta i gminy Zelów! Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie zaprasza na treningi w warcabach 64-polowych. Spotkania odbędą się w każdy wtorek i piątek, początek od godziny 19:30. Osoby zainteresowane bardzo prosimy o kontakt, w treści wiadomości proszę o podanie imię i nazwisko osób zainteresowanych oraz numer telefonu kontaktowego na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Przypominamy, iż już 8 kwietnia br. odbędą się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego, dzień później w niedzielę odbędą się Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa w warcabach 64-polowych. W mistrzostwach tych biorą udział najlepsi warcabiści z całego województwa, frekwencja w roku 2016 wyniosła 141 warcabistek/warcabistów. 

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin