25 marca 2018r Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie będzie organizatorem XXVIII edycji OTWARTYCH MISTRZOSTW ZELOWA W SZACHACH im. Stanisława Komidzierskiego. W tym roku również przewidzieliśmy dużą ilość nagród finansowych dla najlepszych w poszczególnych kategoriach. Zapraszamy do wzięcia udziału mieszkańców miasta i gminy Zelów, szachistki oraz szachistów z Polski jak i zagranicy.

Zapraszamy na stronę internetową organizatora:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna