Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.
 
Szanowne szachistki i szachiści! 

  W związku z tak dużym zainteresowaniem turniejem szachowym informujemy, iż wydłużamy okres przyjmowania zgłoszeń do soboty (24 marzec) do północy. Tak jak informowaliśmy Państwa w wysłanych wiadomościach mailowych prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika, klub lub miejscowość, ranking - kategoria (w przypadku nie posiadania rankingu prosimy również o zaznaczenie informacji), oraz pełnej daty urodzenia. 

  Osoby zainteresowane subskrypcją zapraszamy do formularzu w celu zostawienia swojego adresu mailowego.

  W sytuacjach losowych w dniu zawodów będziecie mogli Państwo skontaktować się z nami pod numerami telefonu: 669-511-500 lub 695-955-524. 

  Na państwa pytania udzielamy również informacji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin