Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 Witamy w nowej odświeżonej stronie internetowej.

Z dniem 12 listopada br. udostępniamy Państwu już V generacje wizualną naszej strony internetowej.

 

  27 października br. w Szkole Podstawowe w Wadlewie odbyły się Indywidualne i drużynowe mistrzostwa Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w warcabach 100-polowych. W wyniku rywalizacji reprezentacja kobiet drużynowo zajęła III miejsce, w skład drużyny weszli: Sylwia Trębacz, Magdalena Zawodzińska, Anita Łabęcka. Zaciętą rywalizacje można było zaobserwować do ostatniej partii męskiej reprezentacji Zelowa oraz gminy Drużbice, o zwycięstwie zadecydował mecz bezpośredni między Andrzejem Sowałą (Zelów) a Marcinem Jamką (Drużbice) na szczęście lepszym okazał się zawodnik z Zelowa. W wyniku rywalizacji drużynowej mężczyzn reprezentacja Zelowa z dorobkiem punktów (21 pkt - decydowało wyższe miejsce) zwyciężyła pokonując silną reprezentacje gminy Drużbice (21pkt), skład zwycięskiej drużyny drużynowej: Szczepan Krajda (6,5pkt), Andrzej Sowała (5,5 pkt), Józef Brzozowski (5,0 pkt), Bartosz Rybak (4,0 pkt). W klasyfikacji indywidualnej OPEN kobiet III Trębacz Sylwia (5,0 pkt), XVII Zawodzińska Magdalena (3,0 pkt), XX Anita Łabęcka (3,0 pkt). W klasyfikacji indywidualnej wiekowej 2003 i starsze II Trębacz Sylwia, V Zawodzińska Magdalena, VI Łabęcka Anita. Wśród mężczyzn w kategorii OPEN zwyciężył Krajda Szczepan (6,5 pkt), IV Sowała Andrzej (5,5 pkt), V Brzozowski Józef (5,0 pkt), VI Martyniak Wiktor (5,0 pkt)< VII Wrzesiak Jarosław (5,0 pkt), XIII Walaszczyk Zdzisław (4,0 pkt), XX Rybak Bartosz (4,0 pkt). W klasyfikacji końcowej chłopców w kategorii wiekowej 2004 i młodsi zwyciężył Wrzesiak Jarosław. W kategorii wiekowej 2003 i starsi: I - Krajda Szczepan, IV -Sowała Andrzej, V - Brzozowski Józef, VI - Martyniak Wiktor, VIII - Walaszczyk Zdzisław, XII - Rybak Bartosz.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin