Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie serdecznie zaprasza na Miejsko-Gminne oraz Powiatowe Podsumowanie Sportowo-Rekreacyjne za 2018 rok.

Początek godzina 17:00, Dom Kultury w Zelowiem 13.12.2018r (czwartek)

MG LKS Zelów

Kolejność wyróżnień:

- 10 sportowców 2018 roku;

- Odkrycie Sportowe Roku;

- Trener - Wychowawca;

- Blok Integracyjny;

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie

Kolejność wyróżnień:

- 10 sportowców 2018 roku;

- Odkrycie Sportowe Roku;

- Trener-Wychowawca;

- Blok Integracyjny;

- Klasyfikacja Współzawodnictwa Gmin.