Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Zelowie 31 marca br. już po raz dwudziesty dziewiąty będziemy gościć najlepszych szachistów z Polski i zagranicy podczas finału XXIX Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach.

   Wspaniała atmosfera, 28-letnia tradycja, możliwość zagrania 5-latki z 80-latkiem, liczba uczestniczek i uczestników przekraczająca 100 osób, bardzo wysoki poziom (udział medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata ) oraz jeszcze więcej nagród bo aż kilkadziesiąt sprawiają, że turniej jest naprawdę wyjątkowy.

Fundatorom nagród Dziękujemy za ufundowanie nagród.

   Szczegółowy regulamin Mistrzostw z uwzględnieniem nagród finansowych wg. poszczególnych miejsc oraz kategorii wiekowych dostępny będzie za kilka godzin na stronie internetowej organizatora mistrzostw pod adresem:
www.szachy.lkszelow.pl
www.facebook.com/lkszelow/

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin