Jeśli jesteś fanatykiem dyscypliny warcabowej serdecznie was zapraszamy do wzięcia udziału 6-7 kwietnia br.. w powiatowych oraz wojewódzkich mistrzostwach w warcabach 64-polowych. Przede wszystkim zwracamy się do mieszkańców miasta i gminy Zelów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt

6 kwietnia br. (Drużbice) - Indywidualne i drużynowe mistrzostwa Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w warcabach 64-polowych

7 kwietnia br. (Drużbice) - Indywidualne i drużynowe mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w warcabach 64-polowych...

Zapraszamy