Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

 

  19 maja br. na obiekcie sportowym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został rozegrany turniej piłki nożnej drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie dh, Szczepana Krajdy.

  W turnieju uczestniczyło 8 reprezentacji jednostek OSP z terenu miasta i gminy Zelów. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy grup A i B rozegrały mecz finałowy. Nie zabrakło też również emocji, niezwykle zaciętej i wyrównanej walki. Dobrym przykładem był mecz finałowy po między jednostkami OSP Wypychów - KSRG OSP Łobudzice. Walka trwała niemalże do ostatniej sekundy.. o ostatecznym wyniku zadecydowały rzuty karne, w których zwyciężyła jednostka z OSP Łobudzice.

Końcowa kolejność miejsc:
I - KSRG OSP Łobudzice
II - OSP Wypychów
III - OSP Bocianicha
IV - OSP Grabostów
V-VI OSP Walewice
V-VI KSRG OSP Pożdżenice
VII-VIII OSP Bujny Szlacheckie
VII-VIII OSP Sobki.

Zestawienie poszczególnych meczy w grafice.

Jednocześnie przypominamy, iż 23 czerwca na stadionie ZKS Włókniarz w Zelowie odbędą się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w dyscyplinach: musztra, sztafeta sprawnościowa, bojówka Zwycięzcy gminnych eliminacyjnych zawodów zmierzą się podczas powiatowych we wrześniu, również w Zelowie.

Współorganizatorem turnieju był Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Relacja zdjęciowa (439 zdjęć), Zapraszamy.

 
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin