(Skład reprezentacji Zelowa, którzy zajęli II miejsce: Malinowska Martyna, Malinowska Katarzyna, Ostojska Katarzyna, Zamolska Magdalena, Jarosińska Magdalena, Wiśniewska Kinga, Skura Karina, Leśniewska Weronika, Zamolska Martyna - trener Gudzio Andrzej)

17 listopada br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie zostały przeprowadzone finały Wojewódzkich Mistrzostw Zrzeszenia LZS w koszykówce kobiet i mężczyzn. Do finałów mistrzostw wśród kobiet zakwalifikowały się trzy zespoły z LUKS "Trójka" Sieradz, ULKS Działoszyn i MG LKS Zelów reprezentowany przez Szkołę Ponadpodstawową w Zelowie. W wyniku rywalizacji wśród Pań w meczach każdy z każdym ostateczna kolejność miejsc przedstawia się następująco. Zwyciężyła drużyna z LUKS "Trójka" Sieradz, drugie miejsce dla MG LKS w Zelowie i trzecie dla ULKS Działoszyn.

(Skład zwycięskiej drużyny LKS Ku Chwalę Basketball Zelów: Tokarczyk Łukasz, Tokarczyk Piotr, Kutasko Stanisław, Glejzer Kamil, Skrzypiec Artur, Pietruszewski Tomasz, Niewiadomoski Rafał)

Tego samego dnia również w Zelowie zostały rozegrane wojewódzkie mistrzostwa w piłce koszykowej mężczyzn. W meczu finałowym spotkały się dwa najsilniejsze zespoły, walka trwała do ostatniej sekundy. Po niezwykle zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna z LKS Ku Chwalę Basketball Zelów pokonując drużynę z LZS Grabica 35:33. Reprezentacja Zelowa na swoim koncie ma kilka bardzo ważnych sukcesów, są to dwukrotni mistrzostwie Ogólnopolskich Igrzysk Zrzeszenia LZS, oraz mistrzowie i wicemistrzostwie województwa Zrzeszenia LZS w koszykówce halowej jak i plenerowej. Gratulujemy tak wspaniałych sukcesów.