Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie serdecznie zapraszają do Domu Kultury w Zelowie 18 grudnia br. (w środę), o godzinie 17:00 na podsumowanie roku sportowego za 2019 rok. Zostanie ogłoszona 10 sportowców miasta i gminy oraz powiatu, wyróżnimy ponadto trenerów-wychowawców, blok integracyjny, odkrycia sportowe roku, oraz punktacje generalną - sportową w rywalizacji gmin szczebla powiatowego.

Serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych, gości zaproszonych, nauczycieli wychowania fizycznego, dyrekcję szkół, sponsorów, zawodniczki i zawodników wraz z rodzinami na tegoroczny plebiscyt sportowy.