Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie serdecznie zapraszają do Domu Kultury w Zelowie 18 grudnia br. (w środę), o godzinie 17:00 na podsumowanie roku sportowego za 2019 rok. Zostanie ogłoszona 10 sportowców miasta i gminy oraz powiatu, wyróżnimy ponadto trenerów-wychowawców, blok integracyjny, odkrycia sportowe roku, oraz punktacje generalną - sportową w rywalizacji gmin szczebla powiatowego.

   Serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych, gości zaproszonych, nauczycieli wychowania fizycznego, dyrekcję szkół, sponsorów, zawodniczki i zawodników wraz z rodzinami na tegoroczny plebiscyt sportowy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin