Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

XIX Plebiscyt Rady Powiatowej LZS w Bełchatowie  za rok 2019.

1.GAWRYSIAK PRZEMYSŁAW ( LKS OMEGA KLESZCZÓW) - Pływanie - Klasa mistrzowska Międzynarodowa
XII - Mistrzostwa Świata seniorów w sztafecie 4x100 stylem dowolnym Gwangju ( Korea)
Kwalifikacja Olimpijska w IO w Tokio, nadzieja Olimpijska
II - Mistrzostwa Polski seniorów na 100 metrów stylem dowolnym/Olsztyn

2. KAROLAK MAGDALENA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Międzynarodowa
VI - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
Miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorek/Gruzja
II - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
Mistrzyni Polski seniorek oraz Juniorek/Ciechanów/Puławy
Nadzieja Olimpijska

3.OLEŚKIEWICZ SYLWIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
X - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
X - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
I - Mistrzostwa Polski Juniorek/Puławy
III - Mistrzostwa Polski Seniorek/Ciechanów

4.STĘPIEŃ KAROLINA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo - Klasa Sportowa I - Juniorka
Mistrzostwa Świata/York ( Wielka Brytania)
IV - Mistrzostwa Polski Przełajowych/Strelce Krajeńskie
I - W Klasyfikacji generalnej w 4 etapowym Wyścigu po Ziemi Wałbrzyńskiej

5.SZPOCIŃSKA AGNIESZKA ( LSKK BEŁCHATÓW) - Klasa  Sportowa - U-23
IV - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Gdynia
V - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Mrągowo
XII - Mistrzostwa Polski w Górskich Szosowych/Jelenia Góra

6.OŁUBEK KLAUDIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
I -  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski/Stok Lacki
II - Akademickie Mistrzostwa Polski/Biała Podlaska

7.RUDNICKI FABIAN (KNOCK - OUT TEAM BEŁCHATÓW, TAKEWON - DO)
III - Mistrzostwa Polski walki light contact 60kg/Częstochowa
I, II - W Międzynarodowym Turnieju Morawia Open 2019/Ostrawa

ODKRYCIE SPORTOWE 2019 ROKU

SKALSKA OLIWIA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Warcaby/Piłka Nożna
I - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w kategorii do 13 lat w warcabach 64-polowych/Drużbice
III - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego warcabach 100 polowych/Lututów
III -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt/Szczerców
II, II - w Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

NIEMCZYK MARCELA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Piłka Nożna
II - Mistrzostwach Wojewódzkich LYS w Piłce Halowej Dziewczyn/Szczerców
II, II -W Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

KACPRZYK BARTŁOMIEJ/SZKOŁA PODSTAWOWA WADLEW/Lekkoatletyka
II -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w biegu na 60 metrów/Kutno
III-  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w sztafecie szwedzkiej /Kutno

OŁUBEK OLIWIER/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Podnoszenie Ciężarów
II - Mistrzostwa Polski do 15 lat/ciechanów
III - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS/Siedlce

POPIOŁEK BARTŁOMIEJ/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Piłka Nożna
- Czołowy zawodnik drużyn młodzieżowych LKS OMEGA Kleszczów

OWCZAREK EWA/SZKOŁA PODSTAWOWA WYGIEŁZÓW/Lekkoatletyka
VII - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 600 metrów /Wolbórz

SOWIAK TOMASZ/SZKOŁA PODSTAWOWA NR4 ZELÓW/Lekkoatletyka
V - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 1000 metrów /Wolbórz

BLOK INTEGRACYJNY 

JAŃCZYK LESŁAW/KLESZCZÓW
I - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Ringo/Siedlce
BAKALARCZYK ŁUKASZ/BEŁCHATÓW
NOWAK KAMIL - SPON ZELÓW

WYRÓŻNIENIA

LKS KU CHWALE BASKETBALL ZELÓW
LUKS MYSZAKI –  SIATKA DRUŻYN TRZECH OSOBOWYCH 

KATEGORIA TRENER - WYCHOWAWCA

KULIK MONIKA -  Drużbice , Warcaby
GŁOWIŃSKI DAMIAN - ULKS KUSY Łobudzice, Tenis stołowy
OŁUBEK SEBASTIAN - LKS OMEGA Kleszczów, Podnoszenie ciężarów
PAWLICKI ROBERT - LKS OMEGA Kleszczów, Pływanie
PIASECKI STEFAN - LSKK Bełchatów, Kolarstwo

RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN 

1. ZELÓW
2. DRUŻBICE
3. KLESZCZÓW
4. BEŁCHATÓW
5. SZCZERCÓW
6. RUSIEC
7. KLUKI

XIX Plebiscyt Rady Powiatowej LZS w Bełchatowie  za rok 2019.

1.GAWRYSIAK PRZEMYSŁAW ( LKS OMEGA KLESZCZÓW) - Pływanie - Klasa mistrzowska Międzynarodowa
XII - Mistrzostwa Świata seniorów w sztafecie 4x100 stylem dowolnym Gwangju ( Korea)
Kwalifikacja Olimpijska w IO w Tokio, nadzieja Olimpijska
II - Mistrzostwa Polski seniorów na 100 metrów stylem dowolnym/Olsztyn

2. KAROLAK MAGDALENA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Międzynarodowa
VI - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
Miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorek/Gruzja
II - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
Mistrzyni Polski seniorek oraz Juniorek/Ciechanów/Puławy
Nadzieja Olimpijska

3.OLEŚKIEWICZ SYLWIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
X - Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
X - Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
I - Mistrzostwa Polski Juniorek/Puławy
III - Mistrzostwa Polski Seniorek/Ciechanów

4.STĘPIEŃ KAROLINA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo - Klasa Sportowa I - Juniorka
Mistrzostwa Świata/York ( Wielka Brytania)
IV - Mistrzostwa Polski Przełajowych/Strelce Krajeńskie
I - W Klasyfikacji generalnej w 4 etapowym Wyścigu po Ziemi Wałbrzyńskiej

5.SZPOCIŃSKA AGNIESZKA ( LSKK BEŁCHATÓW) - Klasa  Sportowa - U-23
IV - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Gdynia
V - Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Mrągowo
XII - Mistrzostwa Polski w Górskich Szosowych/Jelenia Góra

6.OŁUBEK KLAUDIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów - Klasa mistrzowska Krajowa
I -  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski/Stok Lacki
II - Akademickie Mistrzostwa Polski/Biała Podlaska

7.RUDNICKI FABIAN (KNOCK - OUT TEAM BEŁCHATÓW, TAKEWON - DO)
III - Mistrzostwa Polski walki light contact 60kg/Częstochowa
I, II - W Międzynarodowym Turnieju Morawia Open 2019/Ostrawa

ODKRYCIE SPORTOWE 2019 ROKU

SKALSKA OLIWIA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Warcaby/Piłka Nożna
I - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w kategorii do 13 lat w warcabach 64-polowych/Drużbice
III - Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego warcabach 100 polowych/Lututów
III -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt/Szczerców
II, II - w Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

NIEMCZYK MARCELA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Piłka Nożna
II - Mistrzostwach Wojewódzkich LYS w Piłce Halowej Dziewczyn/Szczerców
II, II -W Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej - Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

KACPRZYK BARTŁOMIEJ/SZKOŁA PODSTAWOWA WADLEW/Lekkoatletyka
II -  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w biegu na 60 metrów/Kutno
III-  Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w sztafecie szwedzkiej /Kutno

OŁUBEK OLIWIER/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Podnoszenie Ciężarów
II - Mistrzostwa Polski do 15 lat/ciechanów
III - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS/Siedlce

POPIOŁEK BARTŁOMIEJ/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Piłka Nożna
- Czołowy zawodnik drużyn młodzieżowych LKS OMEGA Kleszczów

OWCZAREK EWA/SZKOŁA PODSTAWOWA WYGIEŁZÓW/Lekkoatletyka
VII - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 600 metrów /Wolbórz

SOWIAK TOMASZ/SZKOŁA PODSTAWOWA NR4 ZELÓW/Lekkoatletyka
V - Ogólnopolskich Biegach Przełajowych  na dystansie 1000 metrów /Wolbórz

BLOK INTEGRACYJNY 

JAŃCZYK LESŁAW/KLESZCZÓW
I - Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Ringo/Siedlce
BAKALARCZYK ŁUKASZ/BEŁCHATÓW
NOWAK KAMIL - SPON ZELÓW

WYRÓŻNIENIA

LKS KU CHWALE BASKETBALL ZELÓW
LUKS MYSZAKI –  SIATKA DRUŻYN TRZECH OSOBOWYCH 

KATEGORIA TRENER - WYCHOWAWCA

KULIK MONIKA -  Drużbice , Warcaby
GŁOWIŃSKI DAMIAN - ULKS KUSY Łobudzice, Tenis stołowy
OŁUBEK SEBASTIAN - LKS OMEGA Kleszczów, Podnoszenie ciężarów
PAWLICKI ROBERT - LKS OMEGA Kleszczów, Pływanie
PIASECKI STEFAN - LSKK Bełchatów, Kolarstwo

RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN 

1. ZELÓW
2. DRUŻBICE
3. KLESZCZÓW
4. BEŁCHATÓW
5. SZCZERCÓW
6. RUSIEC
7. KLUKI

(216 zdjęć)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin