Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt Państwa zaprosić na Jubileuszową XXX edycję Otwartych Mistrzostwach Zelowa w Szachach im. Stanisława Komidzierskiego. W tegorocznym turnieju w gronie fundatorów udział weźmie 37 sponsorów o łącznej kwocie 8 000 złotych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym regulaminem w zakładce po lewej stronie lub klikając w link. Czekamy na Państwa zgłoszenia. Informacje o formie możliwości zapisu uczestniczki / uczestnika w zakładce "Zapisz się już dziś"Zachęcamy Państwa do pozostawienia adresu mailowego w newsletterze, na podany przez Państwa adres mailowy otrzymasz najnowsze komunikaty organizacyjne o planowanych turniejach szachowych.

Organizatorem Otwartych Mistrzostw Zelowa w Szachach od 30 lat nie przerwanie jest Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie.