Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.
 
 
  13 września br. na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został zorganizowany Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie dh. Szczepana Krajdy. W turnieju udział wzięło 5 drużyn piłkarskich, grano systemem każdy z każdym. W wyniku sportowej rywalizacji wygrywając wszystkie spotkania zwyciężyła jednostka z OSP w Łobudzicach, drugie miejsce zajęła jednostka z OSP Wypychów, III – OSP Bujny Szlacheckie, IV – OSP Pożdżenice, V – OSP Grabostów.
 
O to tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań:
OSP Grabostów - OSP Wypychów 0:3
OSP Łobudzice - OSP Pożdżenice 1:0
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Wypychów 2:3
OSP Grabostów - OSP Łobudzice 0:4
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Pożdżenice 2:2
OSP Łobudzice - OSP Wypychów 2:1
OSP Grabostów - OSP Bujny Szlacheckie 0:2
OSP Pożdżenice - OSP Wypychów 1:1
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Łobudzice 1:2
OSP Grabostów - OSP Pożdżenice 2:2
 
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów!
 
Jednocześnie zapraszamy również już w najbliższą niedzielę na Orlikowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Zelowa Tomasza Jachymka dla drużyn piłkarskich z miasta i gminy Zelów. 20.09.2020r, godz. 15:00, Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie. Organizatorem jest Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. Zapraszamy.
 
 
 
 
 
  13 września br. na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie został zorganizowany Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Prezesa Oddziału Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Zelowie dh. Szczepana Krajdy. W turnieju udział wzięło 5 drużyn piłkarskich, grano systemem każdy z każdym. W wyniku sportowej rywalizacji wygrywając wszystkie spotkania zwyciężyła jednostka z OSP w Łobudzicach, drugie miejsce zajęła jednostka z OSP Wypychów, III – OSP Bujny Szlacheckie, IV – OSP Pożdżenice, V – OSP Grabostów.
 
O to tak przedstawiają się wyniki poszczególnych spotkań:
OSP Grabostów - OSP Wypychów 0:3
OSP Łobudzice - OSP Pożdżenice 1:0
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Wypychów 2:3
OSP Grabostów - OSP Łobudzice 0:4
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Pożdżenice 2:2
OSP Łobudzice - OSP Wypychów 2:1
OSP Grabostów - OSP Bujny Szlacheckie 0:2
OSP Pożdżenice - OSP Wypychów 1:1
OSP Bujny Szlacheckie - OSP Łobudzice 1:2
OSP Grabostów - OSP Pożdżenice 2:2
 
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy wiele sukcesów!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
{jcomments on} 
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin