Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie zaprasza zelowskie szkoły, Bieging Team Zelów, oraz wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w corocznych Ogólnopolskich i Wojewódzkich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka. Tegoroczna edycja będzie XXV edycją. Przypominamy, iż ze względu na kwestie organizacyjne, wyżywienie, transport opiekunów poszczególnych szkół, klubów, oraz osoby zainteresowane o wcześniejsze potwierdzenie chęci udziału w zawodach. Można to zrobić pisząc na facebook-u, dzwoniąc, lub wysyłając informacje mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. PS. Chcemy nadesłać oficjalne imienne zgłoszenia w późnych godzinach wieczornych we wtorek. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem klikając na link.

Zapraszamy do wzięcia udziału!