Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

   Z przykrością zawiadamiamy, iż 29 września br. w godzinach porannych odszedł od nas zasłużony druh, działacz Ludowych Zespołów Sportowych ś.p. Henryk Trębacz. Pełnił wiele funkcji społecznych, był aktywnym strażakiem uczestniczącym w niezliczonej ilości zagrożeń miejscowych, akcjach ratowniczo-gaśniczych. W poprzednich latach pełnił również funkcję Prezesa jednostki OSP Kurów. Od kilku kadencji, a obecnie skarbnik był również w Zarządzie Prezydium Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zelowie, jak i Zarządzie Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie. Był wielokrotnie wyróżniany odznaczeniami Związku OSP RP, jak i odznaczeniem zasłużony dla województwa łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych.
 
  Druha Henryka z przykrością pożegnamy w najbliższą sobotę 3 października br, o godzinie 13:00 (wystawienie trumny z ciałem o godz. 12:00), w Parafii Nawrócenia Świętego Pawła i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wygiełzowie.
 
[*] Spoczywaj w pokoju, żegnaj... [*]
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin