Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

1 lutego br. w hali sportowej przy szkole gimnazjalnej w Łękawie gm. Bełchatów odbędą się finały Mistrzostw Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej. Do turnieju zakwalifikowało się 5 drużyn piłkarskich. We wcześniejszych eliminacjach międzypowiatowych również nasza drużyna MG LKS Zelów uzyskała taki awans. Przypomnijmy iż drużyna ze Zelowa w zeszłym roku zwyciężyła w tych że mistrzostwach. Trzymajmy kciuki za naszych chłopców w obronieniu zdobytego tytułu. Organizator podczas zebrania organizacyjnego rozlosował drużyny. Kolejność meczy przedstawia się następująco:

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin