Oceń naszą stronę

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

ś.p. SZCZEPAN KRAJDA
OTWARTE MISTRZOSTWA ZELOWA W SZACHACH
Tradycyjnie wiosną jesteśmy organizatorami cieszącą się dużą popularnością turnieju szachowego w którym udział biorą najlepsi szachiści, szachistki z całej Polski jak i zagranicy.
KALENDARZ ZAWODÓW
HALOWE IGRZYSKA ZRZESZENIA LZS
Miasta i Gminy Zelów - 25 listopad br ZSP Zelów, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi - 2 grudnia br. w Łobudzicach.
PLEBISCYTY SPORTOWE
Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Zelowie, Powiatowego Zrzeszenia LZS w Bełchatowie, Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi.

(Zwycięska drużyna MG LKS Zelów - na zdjęciu wiceprzewodniczący RW Z LZS w Łodzi Zdzisław Wawrzewski, Burmistrz Zelowa Urszula Świerczyńska, wójt gminy Bełchatów Kamil Ładziak, Przewodniczący Rady Gminy Bełchatów Jacek Ludwiczak, Zbigniew Król reprezentujący Gminne Zrzeszenie LZS w Bełchatowie)

15 lutego br. w hali sportowej przy szkole gimnazjalnej w Łękawie gm. Bełchatów odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w halowej piłce nożnej. W wyniku wcześniejszych eliminacji do najlepszej piątki turnieju awansowała również nasza drużyna. MG LKS Zelów po pierwszym  remisie z MLKS Konopnicą (powiat wieluński) oraz kolejnych trzech wygranych meczach udowodniła iż tytuł najlepszej drużyny w woj. łódzkim zdobyty w roku 2014 nie był tylko przypadkiem. Nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie! W wyróżnieniach indywidualnych najlepszym strzelcem został Grzegorz Tomaszczyk - 5 bramek.

Zwycięska drużyna MG LKS Zelów wystąpił w następującym składzie: Damian Wszelaki, Andrzej Kendziak, Grzegorz Tomaszczyk, Łukasz Szafran, Dawid Peflik, Damian Malinowski, Hubert Muszyński, Rafał Bednarek. Kierownik drużyny: Zdzisław Kamola, Prezesem klubu jest: Szczepan Krajda.

 

 

 

Lp. Drużyna: - Drużyna Wynik
1. LKS "Zawisza" Pajęczno - LZS Chąśno 1:0
2. MG LKS Zelów - MLKS Konopnica 2:2
3. LKS "Zjednoczeni" Bełchatów - LZS Chąśno 0:0
4. LKS "Zawisza" Pajęczno - MG LKS Zelów 2:4
5. LKS  "Zjednoczeni" Bełchatów - MLKS Konopnica 1:0
6. MG LKS Zelów - LZS Chąśno 5:1
7. LKS "Zawisza" Pajęczno - LKS "Zjednoczeni" Bełchatów 2:1
8. MLKS Konopnica - LZS Chąśno 0:0
9. LKS "Zjednoczeni" Bełchatów - MG LKS Zelów 0:1
10. LKS "Zawisza" Pajęczno - MLKS Konopnica 2:3

 

Galeria zdjęć

Komunikat Mistrzostw

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

WYSZUKIWARKA

Zapisz się!

Regulamin