11 kwietnia br. w Drużbicach reprezentacja miasta i gminy Zelów wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w warcabach 64-polowych. Drużyna składała się z 4 uczestniczek i uczestników. Grano na dystansie 7 rund, system gry: szwajcarski. Każda z gmin mogła wystawić tylko jedną reprezentacje danej gminy.

W drużynówce kobiet MG LKS Zelów zajął III miejsce. Skład drużyny: Sylwia Trębacz, Magdalena Zawodzińska, Ewelina Drutowska i Karolina Lis.

W drużynówce mężczyzn reprezentacja Zelowa zajęła II miejsce. Skład drużyny: Józef Brzozowski, Szczepan Krajda, Zdzisław Waleszczyk, Dawid Wrzesiak.

<<< Końcowy Komunikat Organizatora >>>