Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie zaprasza sympatyków piłki nożnej, piłkarzy naszego klubu sportowego, drużyny które wcześniej potwierdziły swój udział na Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w piłce nożnej drużyn niezwiązkowych. Piłkarskie zmagania odbędą się już w najbliższą niedzielę 26 lipca br. na stadionie ZKS "Włókniarz" w Zelowie.

Poniżej przedstawiamy regulamin uczestnictwa:

1. CEL
- popularyzacja piłki nożnej w środowisku wiejskim
- popularyzacji masowych zawodów w grach zespołowych

2. ORGANIZATOR
- Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi
- Urząd Marszałkowski w Łodzi
- Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie
- MG LKS w Zelowie

3. TERMIN I MIEJSCE
- 26 lipiec 2015r. (niedziela)
– stadion ZKS Włókniarz Zelów ul. Piotrkowska 71
godz. 9:30 - przyjazd ekip,
10:00 losowanie oraz omówienie zasad gry
10:10 - rozpoczęcie turnieju

4. UCZESTNICTWO
W turniejach prawo startu ma jedna drużyna z powiatu i gospodarz mistrzostw, członkowie Zrzeszenia LZS, którzy nie uczestniczą w rozgrywkach OZPN i przedstawią jeden z dokumentów: dowód tożsamości lub legitymację szkolną, legitymację LZS oraz aktualne badania lekarskie, ubezpieczenie NNW. W zawodach może uczestniczyć zawodnik który minimum rok nie uczestniczy w rozgrywkach związkowych.

5. SPOSÓB PRZEPROWADZANIA MISTRZOSTW
Zgłoszenia należy przesłać do organizatora – Szczepana Krajdy z odpisem do Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi do dnia 20.07.2015 r.
Po tym terminie ustalony zostanie system gier eliminacyjnych i finału. Turnieje przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami PZPN.

6. ZASADY FINANSOWANIA
Koszty organizacyjne pokrywa organizator.
Koszty przejazdu i diet jednostki delegujące.

7. NAGRODY
- za zajęcie I-III miejsca w punktacji końcowej puchary i dyplomy;
- dla najlepszego strzelca i bramkarza statuetki

8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione podczas trwania zawodów.
W sprawach nie ujętych w regulaminie decyduje WZ LZS w Łodzi w konsultacji z Sędzią Głównym.