ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia naszej strony internetowej

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/plebiscyt_gminny_i_powiatowy

15 grudnia br. w siedzibie Rady Wojewódzkiej Zrzeszenia LZS w Łodzi odbyło się Wojewódzkie Podsumowanie Sportowe za 2018 rok. W wyniku całorocznej rywalizacji sportowej gmina Zelów oraz powiat bełchatowski wypadł bardzo dobrze. W kategorii powiatów powiat bełchatowski w punktacji generalnej zwyciężył rywalizacje. W klasyfikacji najlepszych rad gmin województwa łódzkiego zwyciężyła Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia LZS w Zelowie.

W kategorii klubowej w sporcie masowym zwyciężył Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie. W szkołach podstawowych na V miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 1 w Zelowie, VIII miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych II miejsce przypadło Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie. Mijający 2018 rok był rokiem pełnym sukcesów sportowych. Serdecznie dziękujemy młodzieży za start w zawodach sportowych, nauczycielom wychowania fizycznego, trenerom za przygotowanie młodzieży i udział w zawodach naszego Zrzeszenia. Dyrekcji szkół za zezwolenie startu w zawodach swoich uczniów, za umożliwienie zorganizowania zawodów w obiektach szkolnych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna