Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie 8 czerwca br. (sobota) od godziny 14:00 będzie współorganizatorem I Festynu Integracyjnego Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych.

W programie przewidujemy konkursy z nagrodami, gry i zabawy sportowe. Dla najmłodszych malowanie buziek, oraz warsztaty origami. Nie zabraknie również akcentu muzycznego, w którym udział weźmie kapela "Za Miedzą" z Kurowa, oraz festynowi towarzyszyć będzie obsługa muzyczna.

Partnerzy:

ANKIETA. Zapraszamy do ocenienia nasz strony internetowej