Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2018/plebiscyt_gminny_i_powiatowy
        Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie w dniu 19-20 listopada w Szkole Podstawowej w Łobudzicach byliśmy organizatorami Halowych Igrzysk dla Mieszkańców Miasta i Gminy Zelów. Dla zwycięzców w poszczególnych konkurencja organizator ufundował pamiątkowe medale, które zostały wręczone przez Panią Anette Mądry Zastępcę Burmistrza Zelowa.

Udział w tegorocznej rywalizacji wzięło 100 zawodniczek i zawodników startując w poszczególnych konkurencjach.

Zwycięzcami w warcabach kobiet zostały:
I – Sylwia Trębacz
II – Katarzyna Sobczyk
III – Magdalena Zawodzińska

Warcaby – mężczyźni:
I – Andrzej Sowała,
II – Bartosz Sowała
III – Zdzisław Waleszczyk

Wśród szachów kobiet udział wzięła tylko jedna uczestniczka zwyciężając poszczególną konkurencje, wśród mężczyzn najlepszymi zostali:
I – Wójcik Jakub
II – Wójcik Huber
III – Tokarczyk Michał.

W tenisie stołowym kobiet:
I - Aleksandra Sima
II – Paulina Gapik
III – Kinga Więcsławska

W tenisie stołowym mężczyzn:
I - Krzysztof Bednarek
II – Sebastian Woźniak
III – Kamil Czekalski

W przeciąganiu liny wystartowały w składzie dwóch mężczyzn i jedna kobieta:
I miejsce dla Pauliny Smolnej, Kamila Wojtczyka, Mateusza Pruszkowskiego.
II miejsce – Kamila Zgondek, Andrzej Tarka, Artur Kozłowski
III – Arina Pawlikiewicz, Bartosz Stachowiak, Paweł Walczak

W podnoszenie odważnika o wadze 17,5 kilograma zwyciężył:
I- Bartosz Pruszkowski
II – Mateusz Anglart
III – Kamil Wojtczyk.

W rzucie lotką kobiet :
I- Paulina Smolna,
II - Arina Pawlikiewicz,
III – Iwona Górna

W rzucie lotką mężczyzn:
I – Rafał Sobczyk
II – Marcin Brzozowski
III – Krzysztof Bednarek

W konkurencji wieloboju sprawnościowego, w którego w skład wchodzą trzy konkurencje sprawnościowe :
I-Artur Kozłowski
II – Paweł Walczak
III – Bartosz Stachowiak.

Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach już w najbliższą niedzielę będą reprezentować miasto i gminę Zelów podczas Wojewódzkich Halowych Igrzyskach LZS w Opocznie.

Dyscypliny szachowe, warcabowe obsługiwała Zelowska Sekcja Warcabowe, tenis stołowy - Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "KUSY" Łobudzice.
Gratulujemy zwycięzca, startu w Igrzyskach i życzmy powodzenia na szczeblu wojewódzkim.

Realizacja zadania dofinansowana dzięki Fundacji ORLEN.