Znajdziesz Nas

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/phocagallery/2019/XXIII_oldboy

10 lipca br. na obiekcie Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie zostały przeprowadzone WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS GRY I ZABAWY „NA POWAŻNIE I WESOŁO” DLA BLOKOU INTEGRACYJNEGO. Była to zarazem jedna z nielicznych okazji spędzenia niedzielnego popołudnia w gronie rodzin oraz osób niepełnosprawnych.

Najlepsi w poszczególnych konkurencji będą brani pod uwagę możliwości startu reprezentując województwo łódzkie podczas Ogólnopolskich Igrzysk Zrzeszenia LZS w Słubicach (26 -28 sierpnia br.). Dziękujemy Panu Burmistrzowi za objęcie Honorowym Patronatem niedzielnych zawodów.

Zwycięzcy w danej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale, wraz z upominkami rzeczowymi, które wręczyła Zastępca Burmistrza Pani Anetta Mądry, wraz z Prezesem MG LKS Zelów Andrzejem Gudzio, i Mariuszem Kryzą.

Poniżej przedstawiamy zwycięską trójkę wg. Konkurencji:
Bieg na dystansie 60 metrów – kobiety:
2. Szafrańska Adela
3. Dyniak Krystyna

Bieg na dystansie 60 metrów – mężczyźni:
2. Nowak Kamil
3. Zakrajda Paweł

Rzut „kaloszem” – kobiety:
2. Dyniak Krystyna
3. Szafrańska Adela

Rzut piłką lekarską (2kg) – mężczyźni
1. Zakrajda Paweł
2. Nowak Kamil
3. Leder Andrzej

Skok w dal – kobiety:
2. Szafrańska Adela
3. Dyniak Krystyna

Skok w dal – mężczyźni:
2. Zakrajda Paweł
3. Nowak Kamil

Rzut ringo na pali (5 rzutów) – gra mieszana, kobiety i mężczyźni:
1. Leder Andrzej
2. Nowaczyk Marek
3. Nowak Kamil

„Sadzenie ziemniaków na czas” – gra mieszana, kobiety i mężczyźni:
1. Nowak Kamil
2. Sadziński Miłosz
3. Zawodzińska Magdalena

Rzut piłką do kosza – kobiety i mężczyźni:
2. Leder Andrzej
3. Piotrowska Janina

Rzut lotką – kobiety:
2. Dyniak Krystyna
3. Piotrowska Janina

Rzut lotką – mężczyźni:
1. Zakrajda Paweł
2. Majewski Szymon
3. Nowak Kamil

Rzut woreczkiem gimnastycznym - kobiety i mężczyźni
1. Szafrańska Adela
1. Leder Andrzej

Po mimo zróżnicowanej pogody jaka nam towarzyszyła podczas debiutujących zawodów Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za start, za spędzenia mile niedzielnego popołudnia, jednocześnie gratulujemy zwycięzcom.

Dziękujemy również Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym za poparcie naszej inicjatywy jak i również liczne uczestnictwo w grach i zabawach „Na poważnie i na wesoło”.